Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën | ZX

Dje 16:57 ,

Shes pjes per Renault megano 2003

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:43 ,

Citroen zx 1.9 dizell boj ndrim

500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 19:05 ,

Citroen ZX benzine 1991

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 17:37 ,

Shitet citroeni ose ndrrohet me scuter

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 21:25 ,

Citroen zx

550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 20:59 ,

TDI

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 16:48 ,

Citroen

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:17 ,

Egzoni

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 00:38 ,

Citroen

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:36 ,

Citroen

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:02 ,

citroen zx 1.9 d. reg .25-05-2017

299 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Shk 23:00 ,

Citroen zx1.6 benzin R11.12.16 dhe ndrrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 17:43 ,

Citroen ZX 1.4i benzin - 97

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:55 ,

Shes citroenin

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 09:27 ,

Citroen ZX 1.9 D

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 20:06 ,

Citroen ZX dizel -94

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 16:07 ,

Citroen ZX benzin -96

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 11:09 ,

CITROEN ZX

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim