Besianë | Makina | Vetura | Citroën | ZX

01 Shk 16:48 ,

Citroen

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:17 ,

Egzoni

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 23:00 ,

Citroen zx1.6 benzin R11.12.16 dhe ndrrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim