Kaçanik | Makina | Vetura | Citroën | ZX | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:47 Vetura , Prizren

Citroen ZX benzine 1991

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 17:37 Vetura , Ferizaj

Shitet citroeni ose ndrrohet me scuter

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 21:25 Vetura , Ferizaj

Citroen zx

550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 20:59 Vetura , Gjilan

TDI

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 16:48 Vetura , Besianë

Citroen

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:17 Vetura , Besianë

Egzoni

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 00:38 Vetura , Pejë

Citroen

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:36 Vetura , Pejë

Citroen

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:02 Vetura , Gjilan

citroen zx 1.9 d. reg .25-05-2017

299 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Shk 23:00 Vetura , Besianë

Citroen zx1.6 benzin R11.12.16 dhe ndrrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim