Rahovec | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 1
AX , 1
Berlingo , 43
C1 , 2
C2 , 2
C3 , 9
C4 , 3
C5 , 10
C8 , 1
C-Elysée , 1
DS3 , 1
Jumper , 14
Jumpy , 18
SAXO , 2
Xantia , 2
XM , 1
Xsara , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Rahovec , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Shk 12:43 Shitorja ,

Kombi ( Bus ) CITROEN JUMPER 2.2 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 09:37 ,

citroen c5

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 18:46 ,

citroen c5

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 18:56 ,

Citroen

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:07 ,

Vetur

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 20:45 ,

citroen

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 13:54 ,

Citroen DS3 dizel

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 14:02 ,

citroen

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 17:20 ,

Citroen

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 16:14 ,

citroen

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 12:23 ,

citroen

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 00:31 ,

SHES CITORËN JUMBY 2.0 HDI - me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 22:25 ,

SHES CITROËN JUMBY 2.0 JUMBY 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 10:49 ,

Shitet veturta citroen

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 02:28 ,

Shes citroen jumpy 2.0 HDI ME KLIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 16:46 ,

Shes Kombin Citroen Jumper

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 20:40 ,

Citroën X sara

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:04 ,

Shes Citroen Jumpy 2.0 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 22:17 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Dhj 14:56 ,

Kombi citroen

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 14:48 ,

Shitet Kombi

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 00:36 ,

Shes Citroen Berlingo 2.0 HDI Me Dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 21:34 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 16:49 ,

Citroen

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Nën 08:37 ,

Citroen c5 2.2 dizell

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 02:43 ,

Shitet Citroën C5 viti 2004

950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 19:36 ,

citroen jumpy 20 hdi

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 15:54 ,

Shes Citroen Jumpy 2.0 HDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 22:21 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 20:32 ,

Shes kamioneten

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:47 ,

Shes

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 11:38 ,

Citroën

550 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 22:30 ,

Shes Citroen Jumper Maxi 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 22:29 ,

Shes Citroen 2.0 HDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Qer 21:22 ,

Pikap

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Qer 18:01 ,

Citroen Jumper 2.5 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 10:03 ,

shitet pikap citroen belingo 1.4 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 10:23 ,

Shes Citroen 1.6 diesel viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 17:52 ,

Shitet pikapi citoren

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 15:48 ,

Citroen jumpy

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 08:27 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Shk 19:13 ,

Citroen Berlingo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 18:19 ,

Citroen

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:19 ,

citroen

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 21:32 ,

citroen

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 17:53 ,

Citroen c4 extra sport

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Jan 00:44 ,

Shes Citroen Jumpy 1.9 Dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 21:45 ,

Shes Citroen Berlingo 2.0 HDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:29 ,

Shes Citroen Berlingo 2.0 HDI ME KLIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:57 ,

Citroen berlingo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione