Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Citroën

2 CV , 5
AX , 16
Berlingo , 194
BX , 1
C1 , 82
C2 , 69
C3 , 324
C4 , 82
C5 , 63
C6 , 1
C8 , 9
C-Crosser , 1
C-Elysée , 30
CX , 3
DS3 , 11
Evasion , 15
GSA , 1
Jumper , 6
Jumpy , 8
Nemo , 4
SAXO , 91
Xantia , 21
XM , 4
Xsara , 86
ZX , 6
Sot 16:27 ,

Citroen C2 1.4B 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:09 Shitorja ,

Citroen C4 1.6i

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:08 Shitorja ,

Citroen C3 1.1

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:08 ,

Shes ose ndrroj Citroën Xantija 2.0B Automatik

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:07 ,

Shes pjes per Renault megano 2003

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:58 ,

SHES CITROEN C4 1.6 Benzin EXLUSIVE RKS 1 VIT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 ,

Shitet Citroen 1.0 Benzin viti 2011 Me Klime Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:15 ,

Citroen C3 1.1i 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:05 ,

Citroen c4 1.6

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:54 ,

Citroen c1

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:06 ,

Citroen C3 1.4B ���� .Gjendje extra..i.ri

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:54 ,

Shes veturen citroenC5 2.2 TDI ekskluziv

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 ,

CITROEN C2 Benzin 1.1 Viti 2003 RKS 4 Muj Klim AC

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:42 ,

Citroen C3 ,3011 Me dogan&homologim

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:42 ,

Citroen C3 me 26.000 km me dogan dhe homologim

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:39 ,

CITROËN C3 1.4B AUTOMATIK+F1 10 MUAJ RKS 149.000km

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:20 ,

Citroen C3 Cabrio

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:53 ,

RENT A CAR

35 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:42 ,

Citroen xsara 1.4 benzin

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:21 ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN 2017 MANUAL

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 08:55 ,

Citroen c3 aircross 1.2

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Qer 14:21 ,

CITROEN C1 2016 AUTOMATIK BENZIN

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Qer 06:35 ,

Citroen C3 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 18:31 ,

����Citroen 2005 I Ardhur prej Ch I rujtum shum

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 15:41 ,

Citroen C4 1.6i 2008 RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 12:39 ,

Zbritje nga 35€ ne 27€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 10:59 ,

Citroen berlingo

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:26 ,

shes citroen 1.2 benzin

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 12:19 ,

u shit flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:57 ,

Citroen Saxo për pjesë 01 Benzin 70 mije te kaluar

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:46 ,

Auto Servis FRANCE , Renault , Peugeot , Citroen

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 10:45 ,

Shitet Braniku Citroen C4 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 15:10 ,

Shes citroeni c1 benz 1.0 viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Maj 11:09 ,

Citroen C1

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 20:49 ,

Shitet Citoren C3 2006 1.6

1 770 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 16:48 ,

CItroën C4. Espaso Eksluziv. 7 Ulse

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 16:36 ,

Uuu.shitt Pikap Citroen 1.4 Benzin Rks 7MUJ - 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 16:26 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ VW MERCEDES BMW AUDI

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:58 ,

Citroen C3 ( Automatik )

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 10:28 ,

Citroen

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 10:27 ,

Citroen xsara picaso

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 14:16 ,

Citroën C8

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 11:45 ,

Citroen

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 18:10 ,

Shes veturen

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 22:04 ,

U shit..

449 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:43 ,

Shitet citroen c3 1.4 benzin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 22:23 ,

Citroen C3 2011 1.1 , me dogan

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 14:32 ,

Citroen C5 2005 - 2.0 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 11:02 ,

Citroen c-2 Automatic

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 23:26 ,

Citroen c 2

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim