Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | C2

23 Korr 17:53 ,

Golf2

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim