Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | C3

12 Tet 17:16 ,

Shitet urgjent

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 22:59 ,

Corvette n‘gjendje absolut perfekte- Oldtimer!!!

23 700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 15:59 ,

Corvette

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim