Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | C4

16 Sht 10:54 ,

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2008 me Klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim