Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | C5

14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 16:49 ,

Auto

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 20:18 ,

Coreette

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 12:24 ,

Corvette c5 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim