Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | Model tjetër

17 Jan 11:44 ,

SHES GOLLF 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Gush 23:21 ,

Bejme transportimin dhe shitjen e te gjitha llojev

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 18:44 ,

Caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim