Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | Z06

22 Jan 17:48 ,

Shes veturen CORVETTE

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 18:38 ,

Corvette Z06

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 14:56 ,

Shitet corvette

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim