Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette

C1 , 2
C2 , 1
C3 , 2
C5 , 3
C6 , 2
Z06 , 3
22 Jan 17:48 ,

Shes veturen CORVETTE

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 22:59 ,

Corvette n‘gjendje absolut perfekte- Oldtimer!!!

23 700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 15:33 ,

reno clio

44 767 579 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 17:46 ,

Zingjir

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 15:59 ,

Corvette

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Korr 17:53 ,

Golf2

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 13:03 ,

Shes

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 18:38 ,

Corvette Z06

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 23:21 ,

Bejme transportimin dhe shitjen e te gjitha llojev

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 14:56 ,

Shitet corvette

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Pri 20:18 ,

Coreette

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 12:24 ,

Corvette c5 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Nën 19:02 ,

Corrado v60

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim