Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette

C1 , 3
C2 , 1
C3 , 1
C5 , 1
C6 , 2
Z06 , 1
12 Tet 17:16 ,

Shitet urgjent

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 23:03 ,

motorr per prerjen e betonit

340 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 15:33 ,

reno clio

44 767 579 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 17:46 ,

Zingjir

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 17:53 ,

Golf2

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 13:03 ,

Shes

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 16:49 ,

Auto

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 18:38 ,

Corvette Z06

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 11:44 ,

SHES GOLLF 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Nën 19:02 ,

Corrado v60

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim