Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dacia | Duster

03 Korr 08:51 ,

DACIA DUSTER 1.5 DCI MANUAL 2012

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Mar 19:17 ,

Dacia Duster 2015

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Mar 00:55 ,

SHes Dacia Duster e Ardhur Nga CH��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 21:00 ,

SHES DACIA DUSTER 1.5 dci 4•4

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 10:06 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 4x4 me 6 shpejtesi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 16:01 ,

Dacia duster

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 22:57 ,

Shitet Urgjent Dacia Duster

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Nën 00:19 ,

Dacia 1.6 benzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Tet 22:25 ,

Shitet motorri urgjent

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 12:11 ,

Dacia

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 18:54 ,

Dacia Duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Tet 11:15 ,

Dacia Duster 1.5 Disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Gush 16:34 ,

SHITET DACIA-DUSTER

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Gush 14:21 ,

Dacia duster 4x4

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 13:33 ,

Maic 7.99€

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 09:52 ,

Kontriner

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 13:51 ,

Shitet Daci Duster 1.5 dci 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 19:23 ,

Vetura Dacia Duster

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Qer 22:23 ,

Dacia duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:04 ,

SHITET/NDEROHET DACIA DUSTER 1.5 D/2017

14 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 09:47 ,

Shes urgjent Dacia Duster i ri 2014

10 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Sht 22:10 ,

shitet

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 13:19 ,

Dacia Duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 19:59 ,

shes dritare te plastikes me roletna

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 16:10 ,

Ndrrim i mundhshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 10:36 ,

shes veturen

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Gush 10:46 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim