Artanë | Makina | Vetura | Dacia | Duster

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


19 Tet 22:19 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 4×4 me 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 15:47 ,

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 10:35 ,

Dacia Duster 2016 1.5diesel (0.288km)

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 21:59 ,

Dacia Duster

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Sht 09:31 ,

Dacia Duster

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Korr 10:19 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 diesel 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Korr 23:28 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 diesel 2015

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Korr 23:08 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 diesel 4x4 86.000km

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Korr 10:40 ,

Dacia Duster

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Korr 10:16 ,

Shitet pa mundesi nderrimi

8 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim