Kaçanik | Makina | Vetura | Dacia | Duster | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


04 Nën 22:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Urgjent Dacia Duster

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Nën 00:19 Vetura , Shtërpcë

Dacia 1.6 benzin

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Tet 22:25 Vetura , Prishtinë

Shitet motorri urgjent

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 21:28 Vetura , Ferizaj

Dacia duster 1.5 dci

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Tet 12:11 Vetura , Ferizaj

Dacia

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 18:54 Vetura , Dardanë

Dacia Duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Tet 11:15 Vetura , Dardanë

Dacia Duster 1.5 Disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Gush 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET DACIA-DUSTER

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Gush 14:21 Vetura , Pejë

Dacia duster 4x4

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 13:33 Vetura , Prishtinë

Maic 7.99€

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim