Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dacia | Lodgy

10 Qer 20:33 ,

Dacia

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 09:51 ,

golf 2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 21:49 ,

U shite nga A.S"Drini"

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim