Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dacia | Logan Pick-Up

29 Dhj 16:17 ,

Dacia Logan Pich-Up

2 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 21:42 ,

Pikap Dacia Logan 2009

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Nën 14:19 ,

Shitet makina

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Maj 02:03 ,

Logana Dacia 1.5 Dizell

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 15:49 ,

Logana Dacia 1.5 Dizell

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Mar 20:08 ,

Renovim i ulseve & per qdo auto

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Nën 15:44 ,

Dacia Logan Pickup

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim