Artanë | Makina | Vetura | Dacia | Logan | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 09:20 Vetura , Mitrovicë

Dacia Logan 2006 shitet dhe ndrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 12:12 Vetura , Prishtinë

Dacia Lugan 1.5 dci Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 10:31 Vetura , Ferizaj

DACIA LOGAN 1.5 DCI

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 20:11 Vetura , Ferizaj

Shes dacia 2010 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Nën 20:40 Vetura , Mitrovicë

Dacia logan 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 20:03 Vetura , Rahovec

Dacia

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 16:32 Vetura , Gjilan

Dacia 1.6 dizzel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 22:59 Vetura , Viti

Dacia

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Tet 22:59 Vetura , Prizren

Shiten Pikap 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 21:29 Vetura , Prishtinë

Dacia

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim