Artanë | Makina | Vetura | Dacia | Pick Up

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


21 Sht 12:30 ,

Shes pikap-Qmimi i diskutushëm

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 13:21 ,

Dacia shitet

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 21:31 ,

Dacia

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 17:55 ,

Pik kap

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 21:23 ,

Dacia

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 23:17 ,

Dacia 1.6 Viti 2009 Shum e rujtur Qmimi Volitshem

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 16:15 ,

dacia 1.5 dizel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Gush 18:23 ,

Shitet pikapi Renault Kango 1.9 Dizell

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Shk 18:22 ,

Dacia 1.5 dci

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Jan 13:37 ,

Dacia Pick Up1.5 dci -11

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Në fillim