Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dacia | Sandero

Dje 22:38 ,

Dacia Kros 1.5 Diesel 2013 Regjistrim 1 Vit.!

5 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Shitorja ,

Dacia Sandero 1.2 Benzin

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 15:59 ,

Dacia Sandero 1.4MPi 2009

1 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 08:39 ,

I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

9 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 19:43 ,

Shitet Dacia

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 18:21 ,

shtill

450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 23:22 ,

DACIA 1.2

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Dhj 20:46 ,

Dacia sandero 1.2

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Nën 19:37 ,

Dacia Sandero Stepway

6 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 16:12 ,

Shitet Dacia Sandero B 2010

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 12:33 ,

Dacia sandero

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:28 ,

Shitet Dacia Sandero 2011 b

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 22:37 ,

Dacia Sandero Stapway 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Tet 17:01 ,

Dacia sandero 044249661

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Tet 19:16 ,

Shitet dacia sandero me targa te huja 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Tet 10:54 ,

Dacia

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 18:50 ,

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 17:32 ,

Dacia Sandero 1.5 DCI : U SHIT FLM merrjep

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 17:57 ,

Dacia 1.4 nga Zvicra

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Pri 08:13 ,

Shitet makina

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 15:33 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 16:00 ,

SHes Dacia I sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 19:54 ,

dacia sandero

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 22:07 ,

Dacia Sandero 1.4i benzin 2010

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 12:18 ,

Dacia sandero

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Maj 10:41 ,

Shitet Dacia Sandero E RE

7 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 17:13 ,

Dacia sandero 1.2 2016

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 22:32 ,

Dacia Sandero 1.2

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Pri 14:11 ,

Dacia Sandero

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 00:18 ,

Dacia sandero 1.2

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Shk 22:14 ,

Dacia sandero 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Shk 14:14 ,

shes Dacia 1.5 dizell 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Shk 18:05 ,

Dacia Sandero 1.2

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Gush 12:38 ,

DACIA SANDERO 1.2 16V 75KF

1 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 20:57 ,

Dacia Sandero 1.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Jan 13:09 ,

me marrveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 20:21 ,

Dacia Sandero Dizell 1.5

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 02:48 ,

Veutra e rrej vetem 3000mij kilometra

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 18:23 ,

shitet drrim i munshem

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Dhj 17:35 ,

Dacia Sandero 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim