Artanë | Makina | Vetura | Dacia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:20 Vetura , Pejë

BLEJM Caddy. 1.9 TDI OSE 1.9 SDI -QE NUK I PERDORN

1 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:20 Vetura , Mitrovicë

Dacia Logan 2006 shitet dhe ndrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:49 Vetura , Lipjan

Dacio Sandero 1.2b 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:00 Vetura , Ferizaj

Shitet Dacia Sandero manual 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:46 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero 1.2b 2014 RKS

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:12 Vetura , Prishtinë

Dacia Lugan 1.5 dci Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:31 Vetura , Ferizaj

DACIA LOGAN 1.5 DCI

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 19:45 Vetura , Gjilan

Dacia Sandero

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 10:01 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepway, 2016, 1.5 dizel

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Nën 20:11 Vetura , Ferizaj

Shes dacia 2010 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim