Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dacia

Lodgy , 1
Logan , 2
Sandero , 1
04 Maj 13:13 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 14:16 ,

Shiten Dacia Logan, 4 vetura

550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 12:38 ,

DACIA SANDERO 1.2 16V 75KF

1 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 21:49 ,

U shite nga A.S"Drini"

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim