Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Espero

26 Maj 07:19 ,

Daevo

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 14:18 ,

SHITET URGJENT

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 10:35 ,

Shes makinen super ofert 1350 Euro

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 14:55 ,

Daewo benzin 1.6 regjistrim 4 muaj me klime

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 09:19 ,

DEAWOO 1,6 BENXIN PLIN RKS 7 MUJ VITI 2001 144 KM

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 17:05 ,

Ushit nga as Arsoni

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim