Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Kalos

29 Tet 21:08 ,

daewo 1.4 benzin

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 20:47 ,

Daewoo

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Gush 12:01 ,

Daewoo

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 21:22 ,

Shitet makine

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 11:51 ,

Daewoo kalos

7 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 01:52 ,

Daewoo Kalos

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:26 ,

Daewo 1.4 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:51 ,

Daewoo Kalos 1.4 e regjistruar deri me 2019

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 14:59 ,

Shitet ose Ndrrohet Daewoo Kalos 1.2i (2003)

1 899 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 20:42 ,

Shes veturen me klim

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 10:22 ,

Daewoo 1.2 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 11:21 ,

Shes daewoo 2004 1.2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 12:50 ,

Daewo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 11:55 ,

Daewoo

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 15:49 ,

Urgjet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 17:33 ,

DAEWOO shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 00:26 ,

Shes Veturen Kalos - Daewoo

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Qer 14:53 ,

Shitet Daewo kalos 2004

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 12:48 ,

Shes Daewo Kalos

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 21:42 ,

Shes gidoren komplet

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 11:48 ,

shitet vetura 800 kubik 4dyr

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 11:29 ,

makin e wogel

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 08:00 ,

Daewo Kalos benzin -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 01:05 ,

rekord mrena 8 ore ushit flm merrjep daewo kalos

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 00:03 ,

Kalos Daewoo 1.4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 14:59 ,

U SHITTTTT!!! Flm MERRJEP. 2300 E

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 09:54 ,

Vetura ne Shitje

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Sht 22:04 ,

Daiwo

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 19:21 ,

Vetura ne Shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Gush 12:44 ,

Daewoo Kalos ne gjendje perfekte -04

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Gush 23:01 ,

Daewoo Kalos benzin -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim