Kaçanik | Makina | Vetura | Daewoo | Kalos | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


29 Pri 14:59 Vetura , Prizren

Shitet ose Ndrrohet Daewoo Kalos 1.2i (2003)

1 899 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 21:50 Vetura , Prishtinë

Daewoo Kalos 1.4 e regjistruar deri me 2019

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 20:42 Vetura , Prishtinë

Shes veturen me klim

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 10:22 Vetura , Klinë

Daewoo 1.2 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 11:21 Vetura , Klinë

Shes daewoo 2004 1.2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 12:50 Vetura , Prizren

Daewo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 11:55 Vetura , Ferizaj

Daewoo

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Jan 15:49 Vetura , Prizren

Urgjet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 17:33 Vetura , Lipjan

DAEWOO shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim