Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Korando

27 Qer 21:45 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 09:42 ,

Shes veturen

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 09:50 ,

shitet xhip Daewo

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 19:55 ,

shes tavolinen e hekrit

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 07:34 ,

shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 22:13 ,

Kombi ne shitje

1 499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim