Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Lacetti

07 Shk 21:13 ,

Daewoo lacetti 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 01:10 ,

shitet daewoo lacetti 1 vit rks

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 01:09 ,

Digivibe mx30, aparat për Balancim Dinamik

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim