Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Leganza

14 Korr 22:43 ,

Daewoo leganza 2.0 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim