Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Model tjetër

16 Sht 14:41 ,

Shitet Daewoo xhip

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 09:34 ,

Shitet Vetura Daewo

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 09:09 ,

Pjes per daewoo

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 10:16 ,

Daewoo benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Korr 08:21 ,

Kamionet 3dyer dubelkabine

3 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 01:13 ,

Daewo

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 19:57 ,

deawo

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 09:56 ,

Dajvu vp2000 benzin 1.6 ecotek me klime rks 1 muaj

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 12:26 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:51 ,

Shitet Daewoo

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 12:20 ,

Shitet dawoo 800kubik

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 00:10 ,

daewoo

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 19:40 ,

Opel kadet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 22:37 ,

shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 19:41 ,

shes pasat

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 11:33 ,

Gjipi shum i mir

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 16:31 ,

Vetura daewoo

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:32 ,

Daewoo benzin -00

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 19:15 ,

Daewoo benzin -06

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim