Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Daewoo | Nexia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


22 Mar 19:15 ,

Shitet 350 ne gjendje super perfekte 1.4benxin

350 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 17:53 ,

Shes

444 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 19:38 ,

Shes

444 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 23:24 ,

shes

444 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 20:49 ,

Shes

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 00:46 ,

shitet apo ndrrohet

699 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 09:14 ,

Daewoo Nexia benzin

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 18:41 ,

shitet ndrohet vetura

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 14:05 ,

Urgjent daewoo nexia 1vit regjistrim

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 00:45 ,

Daewoo

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim