Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Nubira

Dje 13:42 ,

DAEWO NUBIRA 2.0 BENZIN - PLIN DIZNE KLIM 2001

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 ,

DAEWO NUBIRA 2.0 BENZIN KLIM 2001 - BOJ NDRRIM

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:20 ,

Vetura ne shitje/Daewoo

680 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 20:05 ,

Daewoo Nubura benzin+gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 19:33 ,

Daewoo Nubra benzin+gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 17:52 ,

Deawo Nuibra 1.6 Benxin motori ne defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 14:14 ,

Daewod 1.8 benzin plin 1 vit rks shum.e rujt

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 18:14 ,

Pasat cece

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 23:13 ,

Shitet Vetura _!!URGJENT_!!

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 16:42 ,

Shitet Vetura ne gjendje Perfekte..!

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 11:54 ,

Daewoo Nubira 2.0 Benzin 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 20:07 ,

Darwoo nubira benzin me plin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 21:23 ,

Dajvu nubura

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Shk 18:16 ,

veture

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 19:14 ,

Daewoo Nubira 1.6

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 16:35 ,

shitet ose ndrrohet

585 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 15:06 ,

shitet daevo nubira 1.6 16v

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 21:39 ,

shitet ose ndrrohet

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 20:16 ,

Daewoo Nubira

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 00:33 ,

Shitet orgjent

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 10:13 ,

Shes

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 00:00 ,

Shitet orgjent

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Jan 20:24 ,

Daewoo Nubira 1.6

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 20:39 ,

Daewo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Mar 17:01 ,

Daewoo nubira -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 08:23 ,

U shit vetura flm merr jep Deawu

1 349 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 10:19 ,

DAEWOO Nubira Automatik 2.0.B ndrim i mundshem

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 13:31 ,

Daewoo Nubira 1.6 Benzin-plin 10muj RKS

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 18:16 ,

Daewoo Nubria 1.6 plin Dizne shes ndrroj -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim