Deçan | Makina | Vetura | Daewoo | Nubira

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:52 ,

Shitet ndrrohet/1 vit rks/1.6 benzin

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 09:39 ,

Daewoo 1.4 10 muj regjistrim

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 12:26 ,

Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Rks Klim Viti 99

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 20:05 ,

Daewoo Nubura benzin+gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 19:33 ,

Daewoo Nubra benzin+gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 17:52 ,

Deawo Nuibra 1.6 Benxin motori ne defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 14:14 ,

Daewod 1.8 benzin plin 1 vit rks shum.e rujt

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 18:14 ,

Pasat cece

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 23:13 ,

Shitet Vetura _!!URGJENT_!!

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 16:42 ,

Shitet Vetura ne gjendje Perfekte..!

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim