Kaçanik | Makina | Vetura | Daewoo | Nubira | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 11:36 Vetura , Vushtrri

Shes Daewoo Nubira 1.6Benzin Rks Klim Viti 99

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 20:05 Vetura , Ferizaj

Daewoo Nubura benzin+gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Tet 19:33 Vetura , Ferizaj

Daewoo Nubra benzin+gaz

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 17:52 Vetura , Prishtinë

Deawo Nuibra 1.6 Benxin motori ne defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 14:14 Vetura , Lipjan

Daewod 1.8 benzin plin 1 vit rks shum.e rujt

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 18:14 Vetura , Vushtrri

Pasat cece

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 23:13 Vetura , Prizren

Shitet Vetura _!!URGJENT_!!

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 16:42 Vetura , Prizren

Shitet Vetura ne gjendje Perfekte..!

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 11:54 Vetura , Gjilan

Daewoo Nubira 2.0 Benzin 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 20:07 Vetura , Prishtinë

Darwoo nubira benzin me plin

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim