Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Racer

03 Sht 21:25 ,

vetura n shitje

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 22:40 ,

Makin

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 16:27 ,

shes

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 17:43 ,

Daewoo Racer benzin -90

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim