Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Rezzo

28 Korr 01:02 ,

daewo 1.6 plin benzin motorr opellit

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 15:19 ,

deawo viti 2004 benzin 2.0

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim