Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Tacuma

13 Mar 16:19 ,

Daewoo

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 17:03 ,

dajvu 1.6b viti 2002 shitet ose ndrrohet

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 20:58 ,

Daewo Chaworlet Tacuma 2005

500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 15:40 ,

Daewoo Tacuma

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 09:45 ,

Daewoo Tacuma

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 10:38 ,

Daewo Tacuma 2002

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim