Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo | Tico

27 Jan 13:30 ,

12345

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim