Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Daewoo

Matiz , 2
Musso , 2
Nubira , 1
09 Shk 18:16 ,

veture

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 22:37 ,

shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 19:59 ,

Matiz Daewoo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 19:21 ,

shes gjipin daewoo musso 2.9 dizel

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Jan 16:18 ,

Daewoo Matize -00

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 12:40 ,

Shes gjipi Daewoo

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim