Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daewoo

Korando , 1
Matiz , 1
17 Tet 07:34 ,

shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 15:57 ,

Shitet Vetura

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim