Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Applause

14 Jan 17:22 ,

shitet golf 4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 17:09 ,

Daihatsu / Applause

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 22:24 ,

GOLF 2

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim