Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Charmant

01 Dhj 16:08 ,

Opel

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim