Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Copen

24 Mar 19:17 ,

Shitet vetura dajhacu benzin

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 11:56 ,

Shes veturen ne gjendje te rregullt

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Pri 11:56 ,

Shitet ose drrohet

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim