Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Feroza/Sportrak

13 Sht 14:22 ,

Feroza

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Sht 14:14 ,

Feroza

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Qer 08:53 ,

Daihatsu feroza

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Maj 11:59 ,

Daihatsu feroza

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Dhj 20:51 ,

shitet gjypi

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Dhj 12:12 ,

Dihatsu Feroza

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 18:02 ,

Goma dimri

40 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 15:36 ,

gjip daihatsu feroza 4 × 4 1.6 benzin rks

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 18:55 ,

Shes Gjipin daihatsu

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Tet 12:02 ,

Shes daihatsu 1.6 benzin 4X4

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 14:58 ,

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:35 ,

Ushitt flm Merrjep

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:40 ,

Daihatsu

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 23:12 ,

Daihatsu feroza 4x4

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 00:00 ,

-*** Daihatsu Feroza 4x4 1.6 Benzine ***-

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 11:17 ,

Daihatsu shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 20:17 ,

shitet gjipi feroza 4x4 (me tabela t jashtit)

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 13:32 ,

Shes ose mund te bej ndrrim me vetur tjeter

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 17:12 ,

Daihatus Feroz 1.6 4x4 benzins

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 22:10 ,

Golf 4

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 19:35 ,

Shes gjip

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 00:48 ,

Shes gjip 4x4

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 23:56 ,

Daiharsu Freza/Sportak benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 22:15 ,

dahiatsu feroza

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 10:56 ,

Daihatsu 1.6 benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 21:26 ,

Shes Gjipin Daihatsu Feroza 1.6 benzin

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 15:16 ,

Daihatsu Ferroza -90

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 17:08 ,

Daihtsu 1.6 benzin

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:57 ,

Shitet gjipi

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Mar 08:19 ,

Daihatsu 1.6

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 21:45 ,

shes gjypin feroza

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 16:05 ,

Daihatsu

2 222 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:56 ,

Daihatsu

2 222 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 14:30 ,

shitet

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Nën 20:26 ,

Daihatsu

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim