Artanë | Makina | Vetura | Daihatsu | Feroza/Sportrak | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:56 Vetura , Prizren

daihatsu japan gjip 4 × 4 1.6 benzin rks

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 15:36 Vetura , Prizren

gjip daihatsu feroza 4 × 4 1.6 benzin rks

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 18:55 Vetura , Therandë

Shes Gjipin daihatsu

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Tet 12:02 Vetura , Pejë

Shes daihatsu 1.6 benzin 4X4

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 14:58 Vetura , Therandë

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:35 Vetura , Lipjan

Ushitt flm Merrjep

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:40 Vetura , Prishtinë

Daihatsu

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 23:12 Vetura , Prishtinë

Daihatsu feroza 4x4

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 00:00 Vetura , Lipjan

-*** Daihatsu Feroza 4x4 1.6 Benzine ***-

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 11:17 Vetura , Kaçanik

Daihatsu shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim