Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Gran Move

28 Mar 15:35 ,

Ushit E Gzoft pronari i ri

8 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Tet 19:50 ,

Daihatsu

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 07:43 ,

daihatsu grand move 1.6 16v

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:58 ,

Daihatsu

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 10:36 ,

Daihatsu Gran Move 1.5 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim