Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Hijet

20 Nën 20:06 ,

hijet daihatsu

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim