Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | MATERIA

15 Nën 11:56 ,

Shitet Daihatsu materia

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 21:57 ,

maqin per ibercuk

7 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Tet 19:39 ,

Materia - 1.5 benzin 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim