Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Model tjetër

11 Mar 19:27 ,

Istog

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 18:59 ,

daihatsu

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 10:24 ,

She's Daihacu 4x4 1.3benzin pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 16:02 ,

Shitet Vetura

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Sht 15:45 ,

Shitet vetura DAIHATSU

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 20:39 ,

Gollf 4

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 12:47 ,

Gollf 4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 17:19 ,

Gollf 4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:57 ,

Daihatsu -88

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 13:27 ,

Dahjacu

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim