Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Move

09 Jan 09:12 ,

Shitete daihatsu benxin 1.0 2007 baj ndrrim

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 10:25 ,

Daihatsu Move

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 10:37 ,

Daihatsu Move Shes Pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 00:14 ,

Daihatsu Move -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 22:30 ,

Daihatsu

2 200 EUR

Në fillim